Klubová výstava Benešovský mlýn 12. 6. 2021
BOB + BOS      BH - V1, CAC, KV, BOB, BIS
 OTHELLO V. HOLLANDHEIM
 ČLP/BH/6741         21.06.2018 
 O: Yannick Queen's Hermelín 
 M: Bumblebee v. Hollandheim 
 Chov: Carla Gerber 
 Maj: Viková Soňa 


V1, CAC, KV, BOS
 CAYLEY BASFUM 
 ČLP/BH/6890/               21.12.2019 
 O: Armáni Perla Záboj 
 M: W ivien od Berounky 
 Chov: Fujerová Martina 
 Maj: Fujerová Martina
BASSET HOUND  PSI / TŘÍDA ŠTĚŇAT  VN 1  ALISSTERA ZHOLL-ZHOLL   PKFN 6763/21      01.01.2021   O: Patric Obrain Brasmon   M: Alisstera Esterhazi Light   Chov: Soynikova Olga   Maj: Otevřelová Věra - BASSET HOUND
PSI / TŘÍDA ŠTĚŇAT
BASSET HOUND  PSI / TŘÍDA ŠTĚŇAT  VN 1  ALISSTERA ZHOLL-ZHOLL   PKFN 6763/21      01.01.2021   O: Patric Obrain Brasmon   M: Alisstera Esterhazi Light   Chov: Soynikova Olga   Maj: Otevřelová Věra - BASSET HOUND
PSI / TŘÍDA ŠTĚŇAT
VN2  ADAGIO KMETTY-HÁZI   MET31420         14.12.2020   O: Buffobass Saucy Fellow   M: Talajmenti Lokomotiv Nárcisz   Chov: Lovas Ferenc   Maj: Otevřelová Věra - BASSET HOUND
PSI / TŘÍDA ŠTĚŇAT
VN2  ADAGIO KMETTY-HÁZI   MET31420         14.12.2020   O: Buffobass Saucy Fellow   M: Talajmenti Lokomotiv Nárcisz   Chov: Lovas Ferenc   Maj: Otevřelová Věra - BASSET HOUND
PSI / TŘÍDA ŠTĚŇAT
VN 1  BALTAZAR SEDHONJI   ČLP/BH/6985/        19.10.2020   O: Othello v. Hollandheim   M: Andulka Sedhonji   Chov: Dvořák Jan   Maj: Dvořák Jan - PSI / TŘÍDA DOROSTU
VN 1  BALTAZAR SEDHONJI   ČLP/BH/6985/        19.10.2020   O: Othello v. Hollandheim   M: Andulka Sedhonji   Chov: Dvořák Jan   Maj: Dvořák Jan - PSI / TŘÍDA DOROSTU
VN 1  BALTAZAR SEDHONJI   ČLP/BH/6985/        19.10.2020   O: Othello v. Hollandheim   M: Andulka Sedhonji   Chov: Dvořák Jan   Maj: Dvořák Jan - PSI / TŘÍDA DOROSTU
V1, CAJC, KV MLADÝCH, BOJ DRUPI RED WITCH   ČLP/BH/6962/19        05.08.2020  O: Armáni Perla Záboj  M: Abelka Red Witch  Chov: Abelová Marcela  Maj: Ondřejová Petra - PSI / TŘÍDA MLADÝCH
V1, CAJC, KV MLADÝCH, BOJ DRUPI RED WITCH   ČLP/BH/6962/19        05.08.2020  O: Armáni Perla Záboj  M: Abelka Red Witch  Chov: Abelová Marcela  Maj: Ondřejová Petra - PSI / TŘÍDA MLADÝCH
V1, CAJC, KV MLADÝCH, BOJ DRUPI RED WITCH   ČLP/BH/6962/19        05.08.2020  O: Armáni Perla Záboj  M: Abelka Red Witch  Chov: Abelová Marcela  Maj: Ondřejová Petra - PSI / TŘÍDA MLADÝCH
.V2  COLONNELLO DI CASA DAL PINO  ČLP/BH/6982/12/20       29.07.2020   O: Valentino di Casa dal Pino   M: Ramona di Casa dal Pino   Chov: Dal Pino Antonio   Maj: Polakovičová Jana - PSI / TŘÍDA MLADÝCH
.V2  COLONNELLO DI CASA DAL PINO  ČLP/BH/6982/12/20       29.07.2020   O: Valentino di Casa dal Pino   M: Ramona di Casa dal Pino   Chov: Dal Pino Antonio   Maj: Polakovičová Jana - PSI / TŘÍDA MLADÝCH
.V2  COLONNELLO DI CASA DAL PINO  ČLP/BH/6982/12/20       29.07.2020   O: Valentino di Casa dal Pino   M: Ramona di Casa dal Pino   Chov: Dal Pino Antonio   Maj: Polakovičová Jana - PSI / TŘÍDA MLADÝCH
.V2  COLONNELLO DI CASA DAL PINO  ČLP/BH/6982/12/20       29.07.2020   O: Valentino di Casa dal Pino   M: Ramona di Casa dal Pino   Chov: Dal Pino Antonio   Maj: Polakovičová Jana - PSI / TŘÍDA MLADÝCH
.V2  COLONNELLO DI CASA DAL PINO  ČLP/BH/6982/12/20       29.07.2020   O: Valentino di Casa dal Pino   M: Ramona di Casa dal Pino   Chov: Dal Pino Antonio   Maj: Polakovičová Jana - PSI / TŘÍDA MLADÝCH
V1, CAC  ZOOEY OD BEROUNKY   ČLP/BH/6791/          28.06.2019   O: Krištof Kolumbus od Berounky   M: W ictoria od Berounky   Chov: Otevřelová Věra   Maj: Langová Václava - PSI /  MEZITŘÍDA
V1, CAC  ZOOEY OD BEROUNKY   ČLP/BH/6791/          28.06.2019   O: Krištof Kolumbus od Berounky   M: W ictoria od Berounky   Chov: Otevřelová Věra   Maj: Langová Václava - PSI /  MEZITŘÍDA
V2, res.CAC  BAN JONES-BE   ČLP/BH/6876/20      17.11.2019   O: Flash Grand Grades    M: Quida Lady Barnett´s   Chov: Bukovini Katarina   Maj: Dlouhý Milan - PSI /  MEZITŘÍDA
V2, res.CAC  BAN JONES-BE   ČLP/BH/6876/20      17.11.2019   O: Flash Grand Grades    M: Quida Lady Barnett´s   Chov: Bukovini Katarina   Maj: Dlouhý Milan - PSI /  MEZITŘÍDA
.V3  CARUSO BASFUM   ČLP/BH/6886/          21.12.2019     O: Armáni Perla Záboj  M: W ivien od Berounky   Chov: Fujerová Martina   Maj: Šalamoun Karel - PSI /  MEZITŘÍDA
.VD4  ADAMO IKEBARA   CLP/BH/6843/       17.08.2019     O: Pan Lady Barnett´s   M: Alice Cooper Red W itch   Chov: Andrlík Martin   Maj: Motýlová Eva - PSI /  MEZITŘÍDA
.V3  CARUSO BASFUM   ČLP/BH/6886/          21.12.2019     O: Armáni Perla Záboj  M: W ivien od Berounky   Chov: Fujerová Martina   Maj: Šalamoun Karel - PSI /  MEZITŘÍDA
.VD4  ADAMO IKEBARA   CLP/BH/6843/       17.08.2019     O: Pan Lady Barnett´s   M: Alice Cooper Red W itch   Chov: Andrlík Martin   Maj: Motýlová Eva - PSI /  MEZITŘÍDA
V1, CAC  YONASS OD BEROUNKY   ČLP/BH/6772/19       20.04.2019   O: Krištof Kolumbus od Berounky   M: Kaleigh v. Hollandheim  Chov: Otevřelová Věra   Maj: Ondřejová Petra - PSI / TŘÍDA OTEVŘENÁ
V1, CAC  HAMISH DUCCIO DI CASA DAL PINO   ČLP/BH/6291      30.07.2015   O: Marcus del Galavrone   M: Baldovina di Casa dal Pino   Chov: Antonio Di Casa Dal Pino   Maj: Viková Soňa   V2, res. CAC   YOU AND ME DI CASA DAL PINO    Maj: Křížová Věra - PSI / TŘÍDA OTEVŘENÁ
V2, res. CAC   YOU AND ME DI CASA DAL PINO   ČLP/BH/6820       21.03.2019   O: George W indsor di Casa dal Pino   M: Queen Bee Nhabira   Chov: Antonio Dal Pino   Maj: Křížová Věra - PSI / TŘÍDA OTEVŘENÁ
V2, res. CAC   YOU AND ME DI CASA DAL PINO   ČLP/BH/6820       21.03.2019   O: George W indsor di Casa dal Pino   M: Queen Bee Nhabira   Chov: Antonio Dal Pino   Maj: Křížová Věra - PSI / TŘÍDA OTEVŘENÁ
V2, res. CAC   YOU AND ME DI CASA DAL PINO   ČLP/BH/6820       21.03.2019   O: George W indsor di Casa dal Pino   M: Queen Bee Nhabira   Chov: Antonio Dal Pino   Maj: Křížová Věra - PSI / TŘÍDA OTEVŘENÁ
V1, CAC, KV, BOB, BIS  OTHELLO V. HOLLANDHEIM  ČLP/BH/6741         21.06.2018   O: Yannick Queen's Hermelín   M: Bumblebee v. Hollandheim   Chov: Carla Gerber   Maj: Viková Soňa - PSI/  TŘÍDA VÍTĚZŮ
V2, res. CAC  YARICK OD BEROUNKY   ČLP/BH/6773        20.04.2019   O: Krištof Kolumbus od Berounky   M: Kalaigh van, Hollandheim   Chov: Otevřelová Věra   Maj: Langová Václava - PSI/  TŘÍDA VÍTĚZŮ
V2, res. CAC  YARICK OD BEROUNKY   ČLP/BH/6773        20.04.2019   O: Krištof Kolumbus od Berounky   M: Kalaigh van, Hollandheim   Chov: Otevřelová Věra   Maj: Langová Václava - PSI/  TŘÍDA VÍTĚZŮ
PSI / TŘÍDA ŠTĚŇAT - VN2
 ADAGIO KMETTY-HÁZI 
 MET31420         14.12.2020 
 O: Buffobass Saucy Fellow 
 M: Talajmenti Lokomotiv Nárcisz 
 Chov: Lovas Ferenc 
 Maj: Otevřelová Věra

 VN 1
 ALISSTERA ZHOLL-ZHOLL 
 PKFN 6763/21      01.01.2021 
 O: Patric Obrain Brasmon 
 M: Alisstera Esterhazi Light 
 Chov: Soynikova Olga 
 Maj: Otevřelová Věra
PSI / TŘÍDA MLADÝCH - V1, CAJC, KV MLADÝCH, BOJ
DRUPI RED WITCH  
ČLP/BH/6962/19        05.08.2020 
O: Armáni Perla Záboj 
M: Abelka Red Witch 
Chov: Abelová Marcela 
Maj: Ondřejová Petra  
.V2
 COLONNELLO DI CASA DAL PINO
 ČLP/BH/6982/12/20       29.07.2020 
 O: Valentino di Casa dal Pino 
 M: Ramona di Casa dal Pino 
 Chov: Dal Pino Antonio 
 Maj: Polakovičová Jana
PSI / TŘÍDA MLADÝCH - V1, CAJC, KV MLADÝCH, BOJ
DRUPI RED WITCH  
ČLP/BH/6962/19        05.08.2020 
O: Armáni Perla Záboj 
M: Abelka Red Witch 
Chov: Abelová Marcela 
Maj: Ondřejová Petra  
.V2
 COLONNELLO DI CASA DAL PINO
 ČLP/BH/6982/12/20       29.07.2020 
 O: Valentino di Casa dal Pino 
 M: Ramona di Casa dal Pino 
 Chov: Dal Pino Antonio 
 Maj: Polakovičová Jana
PSI / TŘÍDA MLADÝCH - V1, CAJC, KV MLADÝCH, BOJ
DRUPI RED WITCH  
ČLP/BH/6962/19        05.08.2020 
O: Armáni Perla Záboj 
M: Abelka Red Witch 
Chov: Abelová Marcela 
Maj: Ondřejová Petra  
.V2
 COLONNELLO DI CASA DAL PINO
 ČLP/BH/6982/12/20       29.07.2020 
 O: Valentino di Casa dal Pino 
 M: Ramona di Casa dal Pino 
 Chov: Dal Pino Antonio 
 Maj: Polakovičová Jana
PSI /  MEZITŘÍDA - V1, CAC
 ZOOEY OD BEROUNKY 
 ČLP/BH/6791/          28.06.2019 
 O: Krištof Kolumbus od Berounky 
 M: W ictoria od Berounky 
 Chov: Otevřelová Věra 
 Maj: Langová Václava 
V2, res.CAC
 BAN JONES-BE 
 ČLP/BH/6876/20      17.11.2019 
 O: Flash Grand Grades  
 M: Quida Lady Barnett´s 
 Chov: Bukovini Katarina 
 Maj: Dlouhý Milan 
.V3
 CARUSO BASFUM 
 ČLP/BH/6886/          21.12.2019   
 O: Armáni Perla Záboj
 M: W ivien od Berounky 
 Chov: Fujerová Martina 
 Maj: Šalamoun Karel
PSI /  MEZITŘÍDA - V1, CAC
 ZOOEY OD BEROUNKY 
 ČLP/BH/6791/          28.06.2019 
 O: Krištof Kolumbus od Berounky 
 M: W ictoria od Berounky 
 Chov: Otevřelová Věra 
 Maj: Langová Václava 
V2, res.CAC
 BAN JONES-BE 
 ČLP/BH/6876/20      17.11.2019 
 O: Flash Grand Grades  
 M: Quida Lady Barnett´s 
 Chov: Bukovini Katarina 
 Maj: Dlouhý Milan
PSI / TŘÍDA OTEVŘENÁ - .V3
 SAFIAN QUEEN'S HERMELÍN 
 ČLP/BH/6756/          08.04.2019 
 O: Short-Legged Hannibal Friendship W ith The
 M: Cherokee Queen's Hermelín 
 Chov: Křížová Věra 
 Maj: Dočekal Miroslav 

V1, CAC
 YONASS OD BEROUNKY 
 ČLP/BH/6772/19       20.04.2019 
 O: Krištof Kolumbus od Berounky 
 M: Kaleigh v. Hollandheim
 Chov: Otevřelová Věra 
 Maj: Ondřejová Petra
PSI / TŘÍDA OTEVŘENÁ - .V3
 SAFIAN QUEEN'S HERMELÍN 
 ČLP/BH/6756/          08.04.2019 
 O: Short-Legged Hannibal Friendship W ith The
 M: Cherokee Queen's Hermelín 
 Chov: Křížová Věra 
 Maj: Dočekal Miroslav 


V1, CAC
 YONASS OD BEROUNKY 
 ČLP/BH/6772/19       20.04.2019 
 O: Krištof Kolumbus od Berounky 
 M: Kaleigh v. Hollandheim
 Chov: Otevřelová Věra 
 Maj: Ondřejová Petra
PSI / TŘÍDA OTEVŘENÁ - V1, CAC
 YONASS OD BEROUNKY 
 ČLP/BH/6772/19       20.04.2019 
 O: Krištof Kolumbus od Berounky 
 M: Kaleigh v. Hollandheim
 Chov: Otevřelová Věra 
 Maj: Ondřejová Petra 

V2, res. CAC
 EGON Z MĚSTECKÉ HOSPŮDKY
 ČLP/BH/6723         07.09.2018 
 O: Underground Lover Hopeless 
 M: Loreley Queen's Hermelín 
 Chov: Mašek Jiří 
 Maj: Suchánek Zdeněk 
.V3
 SAFIAN QUEEN'S HERMELÍN 
 ČLP/BH/6756/          08.04.2019 
 O: Short-Legged Hannibal Friendship W ith The
 M: Cherokee Queen's Hermelín 
 Chov: Křížová Věra 
 Maj: Dočekal Miroslav
PSI/  TŘÍDA PRACOVNÍ - V1, CAC
 HAMISH DUCCIO DI CASA DAL PINO 
 ČLP/BH/6291      30.07.2015 
 O: Marcus del Galavrone 
 M: Baldovina di Casa dal Pino 
 Chov: Antonio Di Casa Dal Pino 
 Maj: Viková Soňa 

V1, res. CAC 
 YOU AND ME DI CASA DAL PINO 
 ČLP/BH/6820       21.03.2019 
 O: George W indsor di Casa dal Pino 
 M: Queen Bee Nhabira 
 Chov: Antonio Dal Pino 
 Maj: Křížová Věra
PSI/  TŘÍDA VÍTĚZŮ - V1, CAC, KV, BOB, BIS
 OTHELLO V. HOLLANDHEIM
 ČLP/BH/6741         21.06.2018 
 O: Yannick Queen's Hermelín 
 M: Bumblebee v. Hollandheim 
 Chov: Carla Gerber 
 Maj: Viková Soňa
PSI/  TŘÍDA VÍTĚZŮ - V1, CAC, KV, BOB, BIS
 OTHELLO V. HOLLANDHEIM
 ČLP/BH/6741         21.06.2018 
 O: Yannick Queen's Hermelín 
 M: Bumblebee v. Hollandheim 
 Chov: Carla Gerber 
 Maj: Viková Soňa 
V2, res. CAC
 YARICK OD BEROUNKY 
 ČLP/BH/6773        20.04.2019 
 O: Krištof Kolumbus od Berounky 
 M: Kalaigh van, Hollandheim 
 Chov: Otevřelová Věra 
 Maj: Langová Václava
.V2  CHERRY OD BOUŇOVSKÉ STUDÁNKY   ČLP/BH/6960/             30.07.2020   O: Coroner Carcharias   M: Phoebe Queeńs Hermelín   Chov: Rataj Jaroslav   Maj: Rataj Jaroslav - FENY / TŘÍDA MLADÝCH
.V2  CHERRY OD BOUŇOVSKÉ STUDÁNKY   ČLP/BH/6960/             30.07.2020   O: Coroner Carcharias   M: Phoebe Queeńs Hermelín   Chov: Rataj Jaroslav   Maj: Rataj Jaroslav - FENY / TŘÍDA MLADÝCH
.V2  CHERRY OD BOUŇOVSKÉ STUDÁNKY   ČLP/BH/6960/             30.07.2020   O: Coroner Carcharias   M: Phoebe Queeńs Hermelín   Chov: Rataj Jaroslav   Maj: Rataj Jaroslav - FENY / TŘÍDA MLADÝCH
V2, res. CAC  DESDEMONA ŠTĚMARALI   ČLP/BH/6829/         19 24.08.2019  O: Black Panther Štěmarali   M: Deméter od Rybníka Stráž   Chov: Šafránek Martin   Maj: Jiří Trupl - FENY / MEZITŘÍDA
V2, res. CAC  DESDEMONA ŠTĚMARALI   ČLP/BH/6829/         19 24.08.2019  O: Black Panther Štěmarali   M: Deméter od Rybníka Stráž   Chov: Šafránek Martin   Maj: Jiří Trupl - FENY / MEZITŘÍDA
V2, res. CAC  DESDEMONA ŠTĚMARALI   ČLP/BH/6829/         19 24.08.2019  O: Black Panther Štěmarali   M: Deméter od Rybníka Stráž   Chov: Šafránek Martin   Maj: Jiří Trupl - FENY / MEZITŘÍDA
VD 3  TIRTAEL QUEEN´S HERMELÍN  ČLP/BH/6874 02.11.2019   O: Short-Legged Hannibal Friendship W ith The  M: Orinoko Queen´s Hermelín   Chov: Křížová Věra   Maj: Benáčková Simona - FENY / MEZITŘÍDA
VD 3  TIRTAEL QUEEN´S HERMELÍN  ČLP/BH/6874 02.11.2019   O: Short-Legged Hannibal Friendship W ith The  M: Orinoko Queen´s Hermelín   Chov: Křížová Věra   Maj: Benáčková Simona - FENY / MEZITŘÍDA
FENY / TŘÍDA OTEVŘENÁ - V1, CAC
 ZANYA OD BEROUNKY 
 ČLP/BH/6798/        28.06.2019 
 O: Krištof Kolumbus od Berounky 
 M: W ictoria od Berounky 
 Chov: Otevřelová Věra 
 Maj: Otevřelová Věra 
V2, res. CAC
 GITA OD ČASNÝŘE
 ČLP/BH/6770/09/       19 05.06.2019 
 O: Liberty Bell W oferlow 
 M: Deina od Časnýře 
 Chov: Veselá Zuzana 
 Maj: Hermanová Vladislava
V2, res. CAC  GITA OD ČASNÝŘE  ČLP/BH/6770/09/       19 05.06.2019   O: Liberty Bell W oferlow   M: Deina od Časnýře   Chov: Veselá Zuzana   Maj: Hermanová Vladislava - FENY / TŘÍDA OTEVŘENÁ
V2, res. CAC  GITA OD ČASNÝŘE  ČLP/BH/6770/09/       19 05.06.2019   O: Liberty Bell W oferlow   M: Deina od Časnýře   Chov: Veselá Zuzana   Maj: Hermanová Vladislava - FENY / TŘÍDA OTEVŘENÁ
V2, res. CAC  GITA OD ČASNÝŘE  ČLP/BH/6770/09/       19 05.06.2019   O: Liberty Bell W oferlow   M: Deina od Časnýře   Chov: Veselá Zuzana   Maj: Hermanová Vladislava - FENY / TŘÍDA OTEVŘENÁ
.V3  GERRI OD ČASNÝŘE   ČLP/BH/6769/                05.06.2019  O: Liberty Bell W oferlow   M: Deina od Časnýře  Chov: Veselá Zuzana   Maj: Kaasová Zuzana - FENY / TŘÍDA OTEVŘENÁ
.VD4  FATIMA LUARAN   ČLP/BH/6821/         19.04.2019  O: Liberty Bell W oferlow   M: Daffne Malá Karolína   Chov: Sýkora Luboš Ing.   Maj: Pleslová Hana - FENY / TŘÍDA OTEVŘENÁ
V1, CAJC, KV mladých
 DEBBI RED WITCH 
 ČLP/BH/6965        05.08. 2020
 O: Armáni Perla Záboj 
 M: Abelka Red W itch 
 Chov: Abelová Marcela 
 Maj: Suchánek Zdeněk 
.V2
 CHERRY OD BOUŇOVSKÉ STUDÁNKY 
 ČLP/BH/6960/             30.07.2020 
 O: Coroner Carcharias 
 M: Phoebe Queeńs Hermelín 
 Chov: Rataj Jaroslav 
 Maj: Rataj Jaroslav
V1, CAJC, KV mladých
 DEBBI RED WITCH 
 ČLP/BH/6965        05.08. 2020
 O: Armáni Perla Záboj 
 M: Abelka Red W itch 
 Chov: Abelová Marcela 
 Maj: Suchánek Zdeněk 
.V2
 CHERRY OD BOUŇOVSKÉ STUDÁNKY 
 ČLP/BH/6960/             30.07.2020 
 O: Coroner Carcharias 
 M: Phoebe Queeńs Hermelín 
 Chov: Rataj Jaroslav 
 Maj: Rataj Jaroslav
V1, CAJC, KV mladých
 DEBBI RED WITCH 
 ČLP/BH/6965        05.08. 2020
 O: Armáni Perla Záboj 
 M: Abelka Red W itch 
 Chov: Abelová Marcela 
 Maj: Suchánek Zdeněk 
.V2
 CHERRY OD BOUŇOVSKÉ STUDÁNKY 
 ČLP/BH/6960/             30.07.2020 
 O: Coroner Carcharias 
 M: Phoebe Queeńs Hermelín 
 Chov: Rataj Jaroslav 
 Maj: Rataj Jaroslav
V1, CAC, KV, BOS
 CAYLEY BASFUM 
 ČLP/BH/6890/               21.12.2019 
 O: Armáni Perla Záboj 
 M: W ivien od Berounky 
 Chov: Fujerová Martina 
 Maj: Fujerová Martina
V2, res. CAC
 DESDEMONA ŠTĚMARALI 
 ČLP/BH/6829/         19 24.08.2019
 O: Black Panther Štěmarali 
 M: Deméter od Rybníka Stráž 
 Chov: Šafránek Martin 
 Maj: Jiří Trupl  
VD 3
 TIRTAEL QUEEN´S HERMELÍN
 ČLP/BH/6874 02.11.2019 
 O: Short-Legged Hannibal Friendship W ith The
 M: Orinoko Queen´s Hermelín 
 Chov: Křížová Věra 
 Maj: Benáčková Simona
V1, CAC, KV, BOS
 CAYLEY BASFUM 
 ČLP/BH/6890/               21.12.2019 
 O: Armáni Perla Záboj 
 M: W ivien od Berounky 
 Chov: Fujerová Martina 
 Maj: Fujerová Martina
V2, res. CAC
 DESDEMONA ŠTĚMARALI 
 ČLP/BH/6829/         19 24.08.2019
 O: Black Panther Štěmarali 
 M: Deméter od Rybníka Stráž 
 Chov: Šafránek Martin 
 Maj: Jiří Trupl  
VD 3
 TIRTAEL QUEEN´S HERMELÍN
 ČLP/BH/6874 02.11.2019 
 O: Short-Legged Hannibal Friendship W ith The
 M: Orinoko Queen´s Hermelín 
 Chov: Křížová Věra 
 Maj: Benáčková Simona
V1, CAC, KV, BOS
 CAYLEY BASFUM 
 ČLP/BH/6890/               21.12.2019 
 O: Armáni Perla Záboj 
 M: W ivien od Berounky 
 Chov: Fujerová Martina 
 Maj: Fujerová Martina
V2, res. CAC
 DESDEMONA ŠTĚMARALI 
 ČLP/BH/6829/         19 24.08.2019
 O: Black Panther Štěmarali 
 M: Deméter od Rybníka Stráž 
 Chov: Šafránek Martin 
 Maj: Jiří Trupl
V1, CAC, KV, BOS
 CAYLEY BASFUM 
 ČLP/BH/6890/               21.12.2019 
 O: Armáni Perla Záboj 
 M: W ivien od Berounky 
 Chov: Fujerová Martina 
 Maj: Fujerová Martina
V2, res. CAC
 DESDEMONA ŠTĚMARALI 
 ČLP/BH/6829/         19 24.08.2019
 O: Black Panther Štěmarali 
 M: Deméter od Rybníka Stráž 
 Chov: Šafránek Martin 
 Maj: Jiří Trupl
V1, CAC




 ZANYA OD BEROUNKY 
 ČLP/BH/6798/        28.06.2019 
 O: Krištof Kolumbus od Berounky 
 M: W ictoria od Berounky 
 Chov: Otevřelová Věra 
 Maj: Otevřelová Věra 
V2, res. CAC
 GITA OD ČASNÝŘE
 ČLP/BH/6770/09/       19 05.06.2019 
 O: Liberty Bell W oferlow 
 M: Deina od Časnýře 
 Chov: Veselá Zuzana 
 Maj: Hermanová Vladislava 
.V3
 GERRI OD ČASNÝŘE 
 ČLP/BH/6769/                05.06.2019
 O: Liberty Bell W oferlow 
 M: Deina od Časnýře  Chov: Veselá Zuzana 
 Maj: Kaasová Zuzana 
.VD4
 FATIMA LUARAN 
 ČLP/BH/6821/         19.04.2019
 O: Liberty Bell W oferlow 
 M: Daffne Malá Karolína 
 Chov: Sýkora Luboš Ing. 
 Maj: Pleslová Hana
Klubový vítěz - fena - FENY / MEZITŘÍDA

V1, CAC, KV, BOS
 CAYLEY BASFUM 
 ČLP/BH/6890/               21.12.2019 
 O: Armáni Perla Záboj 
 M: W ivien od Berounky 
 Chov: Fujerová Martina 
 Maj: Fujerová Martina




FENY / TŘÍDA VÍTĚZŮ

V1, CAC
 TAMSIN QUEEN'S HERMELÍN 
 ČLP/BH/6870/11/        19 02.11.2019  
 O: Hannibal Friendship W hit The Short Legged
 M: Orinoko Queen´s Hermelín 
 Chov: Křížová Věra
  Maj: Křížová Věra
MALÝ HRUBOSRSTÝ VENDÉESKÝ BASSET PSI / TŘÍDA VÍTĚZŮ - V1, CAC, KV, BOB
 ABSOLUTELY CHARMING 
                                OF DARKNESS
 ČLP/PBG/460       17.12.2017 
 O: Ian des Vignes Pourpres 
 M: Vixen Previa z Chybowego Gniazda 
 Chov: Holodňák Bláhová Barbora 
 Maj: Bartůněk Adam
MALÝ HRUBOSRSTÝ VENDÉESKÝ BASSET PSI / TŘÍDA VÍTĚZŮ - V1, CAC, KV, BOB
 ABSOLUTELY CHARMING 
                                OF DARKNESS
 ČLP/PBG/460       17.12.2017 
 O: Ian des Vignes Pourpres 
 M: Vixen Previa z Chybowego Gniazda 
 Chov: Holodňák Bláhová Barbora 
 Maj: Bartůněk Adam
MALÝ HRUBOSRSTÝ VENDÉESKÝ BASSET PSI / TŘÍDA VÍTĚZŮ - V1, CAC, KV, BOB
 ABSOLUTELY CHARMING 
                                OF DARKNESS
 ČLP/PBG/460       17.12.2017 
 O: Ian des Vignes Pourpres 
 M: Vixen Previa z Chybowego Gniazda 
 Chov: Holodňák Bláhová Barbora 
 Maj: Bartůněk Adam
PSI / TŘÍDA OTEVŘENÁ - V1, CAC, KV, BOB
 NOUGAT DES VALLEES 
                                    LONGERONNAISES 
 SPKP/21              02.04.2018 
 O: HAMIO D ANN NAONED 
 M: INAYA DES VALLEES 
                                  LONGERONNAISES 
 Chov: Boutet Dominique   
 Maj: Novotný Peter
PSI / TŘÍDA OTEVŘENÁ - V1, CAC, KV, BOB
 NOUGAT DES VALLEES 
                                    LONGERONNAISES 
 SPKP/21              02.04.2018 
 O: HAMIO D ANN NAONED 
 M: INAYA DES VALLEES 
                                  LONGERONNAISES 
 Chov: Boutet Dominique   
 Maj: Novotný Peter
PSI / TŘÍDA OTEVŘENÁ - V1, CAC, KV, BOB
 NOUGAT DES VALLEES 
                                    LONGERONNAISES 
 SPKP/21              02.04.2018 
 O: HAMIO D ANN NAONED 
 M: INAYA DES VALLEES 
                                  LONGERONNAISES 
 Chov: Boutet Dominique   
 Maj: Novotný Peter
PSI / TŘÍDA OTEVŘENÁ - V1, CAC, KV, BOB
 NOUGAT DES VALLEES 
                                    LONGERONNAISES 
 SPKP/21              02.04.2018 
 O: HAMIO D ANN NAONED 
 M: INAYA DES VALLEES 
                                  LONGERONNAISES 
 Chov: Boutet Dominique   
 Maj: Novotný Peter
MODRÝ GASKOŇSKÝ BASSET PSI / TŘÍDA MLADÝCH - V1, CAJC, KV mladých, BOJ
ROUKY D' AMBRE DE CHASSAGNE 
 LOF 6 B.B.G. 7859/0         24.07.2020
 O: Orient D' Ambre De Chassagne 
 M: Naya 
 Chov: Lamarche Rene   
 Maj: Bárta, Hrehuš Jiří
MODRÝ GASKOŇSKÝ BASSET PSI / TŘÍDA MLADÝCH - V1, CAJC, KV mladých, BOJ
 ROUKY D' AMBRE DE CHASSAGNE 
 LOF 6 B.B.G. 7859/0         24.07.2020
 O: Orient D' Ambre De Chassagne 
 M: Naya 
 Chov: Lamarche Rene   
 Maj: Bárta, Hrehuš Jiří
MODRÝ GASKOŇSKÝ BASSET PSI / TŘÍDA MLADÝCH - V1, CAJC, KV mladých, BOJ
 ROUKY D' AMBRE DE CHASSAGNE 
 LOF 6 B.B.G. 7859/0         24.07.2020
 O: Orient D' Ambre De Chassagne 
 M: Naya 
 Chov: Lamarche Rene   
 Maj: Bárta, Hrehuš Jiří
PSI / TŘÍDA MLADÝCH - .V2
 EL GASTON BLUE SLOVAKIA 
 ČLP/BBG/112/        24.06.2020
 O: Nemo Blue 
 M: Athene Blue Aledos 
 Chov: Rajská Marianna Ing. PhD.
 Maj: Kanda Vlastimil
PSI / TŘÍDA  VÍTĚZŮ - V1, CAC
 BASTIEN BLUE SLOVAKIA 
 ČLP/BBG/99/9/           18 03.03.2018 
 O: Melvin Des Vallees Longeronnaises 
 M: Caliope Blue Aledos 
 Chov: Rajská Marianna       
 Maj: Matušková  Stanislava
PSI / TŘÍDA  VÍTĚZŮ - V2, res.CAC
 ARTOS JASONS BLUE 
 SPKP10         07.11.2016
 O: Odin vom Kurath - Loch 
 M: Jacinthe des Vallees Longeronnaises
 Chov: Ing. Peter Novotný Maj: Kucharovič Ján
FENY / TŘÍDA MLADÝCH - V1, CAJC, KV mladých
 REVEUSE D'AMBRE DE CHASSAGNE
 LOF 6 B.B.G. 7860            24.07.2020 
 O: Orient D' Ambre De Chassagne 
 M: Naya 
 Chov: Lamarche Rene    Maj: Bárta Jiří
FENY / TŘÍDA MLADÝCH - V1, CAJC, KV mladých
 REVEUSE D'AMBRE DE CHASSAGNE
 LOF 6 B.B.G. 7860            24.07.2020 
 O: Orient D' Ambre De Chassagne 
 M: Naya 
 Chov: Lamarche Rene    Maj: Bárta Jiří
FENY / TŘÍDA OTEVŘENÁ - V1, CAC, KV, BOS
 DASHA JASONS BLUE 
 ČLP/BBG/109/                26.04.2019 
 O: Melvin des Vallees Longeronnaises 
 M: Jacinthe des Vallees Longeronnaises 
 Chov: Novotný Peter   Maj: Šoltová Vendula
FENY / TŘÍDA OTEVŘENÁ - V2, res. CAC
 OXALIS DES VALLEES 
               LONGERONNAISES 
 LOF 6 B.B.G. 7548/0          01.09.2018 
 O: Galopin D'Ambre De Chassagne 
 M: Lilas De L'Echo De La Brangerie Chov:  Dominique Boutet           Maj: Vojčík Marek
FENY / TŘÍDA VÍTĚZŮ - V1, CAC
  ORKAAN DES VALLEES  
      LONGERONNAISES  
 LOF 6 BBG 7549/0          01.09.2018
 O: Galopin D'Ambre De Chassagne 
 M: Lilas De L'Echo De La Brangerie
Chov: Dominique Boutet     Maj: Bárta Jiří
FENY / TŘÍDA VÍTĚZŮ - V1, CAC
  ORKAAN DES VALLEES  
      LONGERONNAISES  
 LOF 6 BBG 7549/0          01.09.2018
 O: Galopin D'Ambre De Chassagne 
 M: Lilas De L'Echo De La Brangerie
Chov: Dominique Boutet     Maj: Bárta Jiří
Obsah pokračuje za reklamou
Pokračujte dolů pro další obsah
Album zobrazuje pouze fotky a videa ( z ) - zrušit filtraci.

Odstranění fotek a videí z alba

Vyberte všechny fotky či videa, které chcete smazat a potvrďte akci.

Název

Klubová výstava Benešovský mlýn 12. 6. 2021

Popis

40. Klubová výstava
judge: Gabriella Csigai

Období

prosinec 2005 až červen 2021

Statistiky

  • 111 fotek
  • - zobrazení
  • 0 se líbí

Kategorie a štítky

Nastavení

Veřejné album

Vidí všichni lidé.

Přístupné pouze pro 18+

Vidí pouze lidé, kteří potvrdí svou plnoletost pro zobrazení obsahu 18+.

Skryté album

Vidí pouze lidé, kteří znají přesnou adresu alba.

Uzamčené album

Vidí pouze lidé, kteří zadají kód, který nastavíte.

Nahlásit album
Reklama
Reklama

Pokračujte v prohlížení

Jestli se vám album líbí...

Přihlásit se na Rajče Prohlédnout znovu

Také album můžete sdílet

Spustit prezentaci Zastavit
TIPZměny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC.
Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotku či video tak objeví více lidí.
Klubová výstava Benešovský mlýn 12. 6. 2021
Komentáře Přidat